[Logo]
Over de club
Competities
Hall of Fame
Evenementen
Ratings
Links

Log in

L:

P:

Blijf ingelogd:


Elke vrijdag inloopschaak van 13.30-16.00 uur in Cinecitta
27-03-2019: Groepencompetitie

Interne competitie

1e cyclus, groep A1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Karel Storm 00½01010-2.58
2César Becx1 0101011-5.08
3Sjoerd van Roon11 10001 -4.07
4Sebastiaan Dijksman½00 0011½-3.08
5Jordy Schouten1111 1011-7.08
6Willem Blankert00110 001-3.08
7Tijmen Kampman111011 10-6.08
8Guus Vermeulen0000010 0-1.08
9Rudolf Kat10 ½0011 -3.57
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep A2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Ruud Feelders 01111001-5.08
2Erik Dignum1 01½½10½-4.58
3Reinier Jaquet01 01½0½½-3.58
4Pascal Graafmans001 00011-3.08
5Lex Karstens0½01 00½0-2.08
6Bob Jansen0½½11 001-4.08
7Luuk Baselmans101111 11-7.08
8Mark Clijsen11½0½10 1-5.08
9Ron de Veen0½½01000 -2.08
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Joost Op 't Hoog ½-11½000-3.07
2Bas Rosheuvel½ -½1011½-4.57
3René van den Bosch -- -------0.00
4Thomas Schollen0½- 00101-2.57
5Emil Voorhorst00-1 11½0-3.57
6Jeroen van de Rijt½1-10 1½1-5.07
7Kienfong Lie Kwie10-000 10-2.07
8Jan Otten10-1½½0 ½-3.57
9Paul Castermans1½-0101½ -4.07
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Stefan Hess 011101½½-5.08
2Bart Plasmans1 1100100-4.08
3Christophe Verledens00 1010½0-2.58
4Kees Gelens000 00101-2.08
5Toon Stuart0111 ½0½½-4.58
6Bastiaan van de Rijt1101½ 110-5.58
7Maarten Werkhoven001010 00-2.08
8Henry Flikweert½1½1½01 1-5.58
9Bart van den Berg½110½110 -5.08
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Theo van de Hoek 0½0½ 1½1-3.57
2Jan van den Dries1  00000½-1.57
3Elroy Kerstens½  101½10-4.07
4Ivar van der Heide110 11110-6.08
5Jaap Steenkamer½110 0100-3.58
6Ton Tepe 1001 101-4.07
7Hans van Driel01½000 00-1.58
8Carlo Butalid½100111 0-4.58
9Leo van Gelder0½111011 -5.58
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Roger Bougie 10001½10-3.58
2Toon Tibosch0 0 00½11-2.57
3Thomas Tepe11  1½½½1-5.57
4Cees Zoontjens1   0½½ 1-3.05
5Jeffrey van Huijgevoort1101 ½011-5.58
6Jan Weijters01½½½ ½11-5.08
7Guus van Heck½½½½1½ 10-4.58
8Nico Dignum00½ 000 0-0.57
9Theo Mulder10000011 -3.08
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep D, 2018-2019

NrNaam123456789101112score#p
1Jan Hes 00 000½1½1-3.09
2Hans Groffen1 100½0½½11-5.510
3Fons van Leersum10 00r000000-1.010
4Coen Klaassen 11 0100111-6.09
5Bjoern Hofmans111r1 111111-10.010
6Jan Bergsma1½100 10110-5.510
7Paul Vermee111100 1101-7.010
8Rene Davidse½½11010 001-5.010
9Bert Wels0½100001 11-4.510
10Wil Wouts½01000110 1-4.510
11Ad Haans0010010000 -2.010
12------------ 
Uitslagen & programma

Oude uitslagen zijn ook nog beschikbaar: