[Logo]
Over de club
Competities
Hall of Fame
Evenementen
Ratings
Links

Log in

L:

P:

Blijf ingelogd:


Elke vrijdag inloopschaak van 13.30-16.00 uur in Cinecitta
20-09-2017: Groepencompetitie

Interne competitie

1e cyclus, groep A1, 2004-2005

NrNaam12345678score#p
1Ruud Feelders 00½100-1.56
2Geert Houterman1 ½0100-2.56
3Reinier Jaquet1½ 1100-3.56
4Gerard van Otten½10 100-2.56
5Guus Vermeulen0000 ½0-0.56
6Bianca de Jong-Muhren1111½ 1-5.56
7Mark Huizer111110 -5.06
8-------- 

Nummers 1 t/m 4 blijven in de A, nummers 5 tot en met 7 degraderen naar de B-groep.

Uitslagen & programma

1e cyclus, groep A2, 2004-2005

NrNaam12345678score#p
1Herman Grooten 111010-4.06
2Joost Op 't Hoog0 00010-1.06
3Mark Clijsen01 10½½-3.06
4Erik Nicolai010 00½-1.56
5Maurice Peek1111 11-6.06
6Karel Storm00½10 u-1.55
7Cor van Dongen11½½0u -3.05
8-------- 

Nummers 1 t/m 5 blijven in de A, de nummers 6 en 7 degraderen naar de B-groep.

Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B1, 2004-2005

NrNaam12345678score#p
1Roel Backhuis 10½101-3.56
2Jan Otten0 00001-1.06
3Maarten Heller11 ½0½1-4.06
4Bas Rosheuvel½1½ 101-4.06
5Lex Karstens0110 u½-2.55
6Petra Schuurman11½1u 1-4.55
7Nicolaas Veltman0000½0 -0.56
8-------- 

De nummers 1 en 2 promoveren naar de A-groep, nummer 5 handhaaft zich bij een minimale score van 2,5/6, de nummers 6 en 7 degraderen naar de C-groep.

Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B2, 2004-2005

NrNaam123456score#p
1Wiebe Cnossen 1½0113.55
2Oscar van Ewijk0 00112.05
3Kienfong Lie Kwie½1 ½103.05
4César Becx11½ 114.55
5Arend-Jan Meerwijk0000 00.05
6Emiel Bouwens00101 2.05

De nummers 1 en 2 promoveren naar de A-groep, de nummers 5 en 6 degraderen naar de C-groep.

Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C/D1, 2004-2005

NrNaam12345678score#p
1Leo van Gelder 01111½15.57
2Maykel van Rijen1 11111½6.57
3Christos Rangas00 000000.07
4Cees Zoontjens001 1½½03.07
5Jeroen van den Brink0010 10½2.57
6Emil Voorhorst001½0 ½02.07
7Guus van Heck½01½1½ 14.57
8Coen Phaf0½11½10 4.07

De nummers 1 promoveren naar de B, de nummers 2 spelen een rapid-match om 1 plaats in de B. De verliezer daarvan en de nummers 3 en 4 komen/blijven in de C-groep. De nummers 5 spelen een rapidmatch om 1 plaats in de C. De nummers 6 t/m 8 komen in de D.

Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C/D2, 2004-2005

NrNaam12345678score#p
1Mark van den Berg 0r0r0r0r0r0r0r0.07
2Willem de Bont1r 011½104.57
3Marco Kemmeren1r1 1½1105.57
4Paul Vermee1r00 00001.07
5Kees Gelens1r0½1 0002.57
6Jan van den Dries1r½011 014.57
7Theo Mulder1r00111 04.07
8Dirk Hiemstra1r111101 6.07

De nummers 1 promoveren naar de B, de nummers 2 spelen een rapid-match om 1 plaats in de B. De verliezer daarvan en de nummers 3 en 4 komen/blijven in de C-groep. De nummers 5 spelen een rapidmatch om 1 plaats in de C. De nummers 6 t/m 8 komen in de D.

Uitslagen & programma