[Logo]
Over de club
Competities
Hall of Fame
Evenementen
Ratings
Links

Log in

L:

P:

Blijf ingelogd:


Elke vrijdag inloopschaak van 13.30-16.00 uur in Cinecitta
20-09-2017: Groepencompetitie

Interne competitie

1e cyclus, groep A1, 2006-2007

NrNaam12345678score#p
1Reinier Jaquet 00r0r0r0r0r-0.06
2Jakob Rathlev1 10001-3.06
3Jiri Obels1r0 0100-2.06
4César Becx1r11 001-4.06
5Mark Haast1r101 00-3.06
6Herman Grooten1r1111 u-5.05
7Mark Clijsen1r0101u -3.05
8-------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep A2, 2006-2007

NrNaam12345678score#p
1Remco Sprangers 001½01-2.56
2Petra Schuurman1 111 1-5.05
3Bram van Huijgevoort10 1½00-2.56
4Guus Vermeulen000 000-0.06
5Bram van den Berg½0½1 11-4.06
6Bianca de Jong-Muhren1 110 0-3.05
7Mart Nabuurs001101 -3.06
8-------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B1, 2006-2007

NrNaam12345678score#p
1Erik van Ingen ½11110r-4.56
2Stefan Hess½ 01010-2.56
3Peter Lode01 ½101-3.56
4Andries Deliën00½ ½½0-1.56
5Kienfong Lie Kwie010½ 00-1.56
6Bart Landolt001½1 0-2.56
7Wiebe Cnossen1r10111 -5.06
8-------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B2, 2006-2007

NrNaam12345678score#p
1Arend-Jan Meerwijk ½1½1r00-3.06
2Bastiaan van de Rijt½ 111r00-3.56
3Toon Mentink00 01r10-2.06
4Lex Karstens½01 1r1½-4.06
5Roel Backhuis0r0r0r0r 0r0r-0.06
6Joost Op 't Hoog11001r 0-3.06
7Ruud Feelders111½1r1 -5.56
8-------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C1, 2006-2007

NrNaam12345678score#p
1Paul Vermee ½1000001.57
2Willem de Bont½ 0½01013.07
3Jeroen van de Rijt01 ½00012.57
4Emil Voorhorst1½½ 01014.07
5Maarten Heller1111 0015.07
6Leo van Gelder10101 115.07
7Bas Rosheuvel111110 16.07
8Cees Zoontjens1000000 1.07
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C2, 2006-2007

NrNaam12345678score#p
1Maykel van Rijen ½111½ 15.06
2Jan van den Dries½ 101½014.07
3Kees Gelens00 ½1½013.07
4Theo Mulder01½ 1½01r4.07
5Sam Michielsen0000 0112.07
6Guus van Heck½½½½1 115.07
7Jan Otten 11100 14.06
8Jeroen de Lange0000r000 0.07
Uitslagen & programma

Oude uitslagen zijn ook nog beschikbaar: