[Logo]
Over de club
Competities
Hall of Fame
Evenementen
Ratings
Links

Log in

L:

P:

Blijf ingelogd:


Stukkenjagers Open: al 61 deelnemers!
20-09-2017: Groepencompetitie

Interne competitie

2e cyclus, groep A, 2009-2010

NrNaam12345678score#p
1Bastiaan van de Rijt ½0001001.57
2Erik Dignum½ ½1½½0½3.57
3Mart Nabuurs1½ 1 10½4.06
4Kienfong Lie Kwie100 0½001.57
5Mark Clijsen1½ 1 1014.56
6Maykel van Rijen0½0½0 012.07
7Robin Swinkels111111 17.07
8César Becx1½½1000 3.07

nummers 6, 7 en 8 degraderen

Uitslagen & programma

2e cyclus, groep B1, 2009-2010

NrNaam123456score#p
1Jeroen van de Rijt ½00000.55
2Willem Mullender½ 00011.55
3Willem van den Brink11 ½1½4.05
4Joost Op 't Hoog11½ 002.55
5Reinier Jaquet1101 14.05
6Paul Hanique10½10 2.55

1-3 naar promotiepoule, 4-6 naar degradatiepoule

Uitslagen & programma

2e cyclus, groep B2, 2009-2010

NrNaam123456score#p
1Pepijn Obels 0½½001.05
2Ruud Feelders1 111½4.55
3Bas Rosheuvel½0 ½½½2.05
4Lex Karstens½0½ 113.05
5Maarten Heller10½0 01.55
6Dennis Jaheruddin1½½01 3.05

1-3 naar promotiepoule, 4-6 naar degradatiepoule

Uitslagen & programma

2e cyclus, groep C1, 2009-2010

NrNaam123456score#p
1Jan Otten 1101-3.04
2Peter Ansems0 00½-0.54
3Emil Voorhorst01 01-2.04
4Bart Landolt111 1-4.04
5Tim Veenstra0½00 -0.54
6------ 

1-3 naar promotiepoule, 4-5 naar degradatiepoule

Uitslagen & programma

2e cyclus, groep C2, 2009-2010

NrNaam123456score#p
1Guus Vermeulen 1½01-2.54
2Pieter Pulmans0 010-1.04
3Jan van den Dries½1 00-1.54
4Kees Gelens101 ½-2.54
5Leo van Gelder011½ -2.54
6------ 

1-3 naar promotiepoule, 4-5 naar degradatiepoule

Uitslagen & programma

2e cyclus, groep D, 2009-2010

NrNaam12345678910score#p
1Ari van Valen 0100010 -2.07
2Thijs Huiting1 110 1½1-5.57
3Albert Zoontjens00 0r0r0r0½0-0.58
4Paul Vermee101r 01101-5.08
5Angelo Franken111r1 1111-8.08
6Guus van Heck1 1r00 ½½0-3.07
7Elsbeth Bakker00100½ ½ -2.07
8Cees Zoontjens1½½10½½ ½-4.58
9Jeroen de Lange 01001 ½ -2.56
10---------- 

1-4 promoveren

Uitslagen & programma

Oude uitslagen zijn ook nog beschikbaar: