Kalender

jan
18
di
NBSB-avondcompetitie
jan 18 @ 20:00

’t Paardje A – De Stukkenjagers C

OSV A – De Stukkenjagers E

jan
21
vr
NBSB-avondcompetitie
jan 21 @ 20:00

KiNG B – De Stukkenjagers A

HMC A – De Stukkenjagers B

feb
5
za
KNSB-competitie
feb 5 @ 15:15 – 16:15

De Stukkenjagers 1 – Blerick 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 – Messemaker 1847 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – Blerick 2 (12.00 uur)

Maastricht 1 – De Stukkenjagers 4 (13.00 uur)

RDS 1 – De Stukkenjagers 5 (13.00 uur in Sint-Oedenrode)

SV Oisterwijk 2 – De Stukkenjagers 6 (13.00 uur)

RSG 1 – De Stukkenjagers 7 (13.00 uur in Roosendaal)

feb
16
wo
NBSB-avondcompetitie
feb 16 @ 19:45

De Stukkenjagers A – De Raadsheer A

De Stukkenjagers B – ’t Paardje A

De Stukkenjagers C – De Kentering A

De Stukkenjagers D – Dubbelschaak ’97 A

De Stukkenjagers E – De Baronie D

mrt
12
za
KNSB-competitie
mrt 12 @ 15:19 – 16:19

De Stukkenjagers 1 – Paul Keres 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 – Venlo 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – HMC Den Bosch 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 4 vrij (de hele dag)

De Kentering 1 – De Stukkenjagers 5 (13.00 uur in Rosmalen)

De Oude Toren 1 – De Stukkenjagers 6 (13.00 uur in Berkel-Enschot)

De Stukkenjagers 7 – Staunton Etten-Leur (12.00 uur)

mrt
15
di
NBSB-avondcompetitie
mrt 15 @ 20:00

WLC A – De Stukkenjagers A

Dubbelschaak ’97 A – De Stukkenjagers E

mrt
16
wo
NBSB-avondcompetitie
mrt 16 @ 19:45

De Stukkenjagers B – RSG A

mrt
18
vr
NBSB-avondcompetitie
mrt 18 @ 20:00

DSC B – De Stukkenjagers D

BSV A – De Stukkenjagers C

apr
2
za
KNSB-competitie
apr 2 @ 15:23 – 16:23

Spijkenisse – De Stukkenjagers 1 (13.00 uur)

SOPSWEPS ’29 1 – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur in Hilversum)

Kempen Combinatie 1 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur in Veldhoven)

De Stukkenjagers 4 vrij (de hele dag)

De Stukkenjagers 5 – Eindhoven 3 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 6 – Best Moves 1 (12.00 uur)

SV Oisterwijk 2 – De Stukkenjagers 7 (13.00 uur)

apr
4
ma
NBSB-avondcompetitie
apr 4 @ 20:00

De Baronie A – De Stukkenjagers B

apr
6
wo
NBSB-avondcompetitie
apr 6 @ 19:45

De Stukkenjagers A – De Combinatie A

De Stukkenjagers C – HMC A

De Stukkenjagers D – Veldhoven A

De Stukkenjagers E – DSC B

apr
23
za
KNSB-competitie
apr 23 @ 15:26 – 16:26

De Stukkenjagers 1 – Vianen/DVP 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 -RSC ’t Pionneke 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – Dubbelschaak ’97 1 (12.00 uur)

De Juiste Z 1 – De Stukkenjagers 4 (13.00 in Reijmerstok)

 

mei
21
za
KNSB-competitie
mei 21 @ 12:00

LSG 2 – De Stukkenjagers 1 (13.00 uur in Leiden)

WLC 1 – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur in Eindhoven)

HSC Helmond 1 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur)

De Stukkenjagers 4 – De Vughtse Toren 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 5 – Dubbelschaak ’97 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 6 – Staunton Etten-Leur 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 7 – Kempen Combinatie 4 (12.00 uur)