Kalender

sep
28
wo
NBSB-avondcompetitie
sep 28 @ 19:45

De Stukkenjagers B – De Stukkenjagers C

sep
30
vr
NBSB-avondcompetitie
sep 30 @ 20:00

DSC A – De Stukkenjagers A

okt
8
za
KNSB-competitie
okt 8 @ 13:47 – 14:47

Kennemer Combinatie 1 – De Stukkenjagers 1

De Baronie 1 – De Stukkenjagers 2

KiNG 2 – De Stukkenjagers 3

Souburg 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – De Baronie 3

De Stukkenjagers 6 – HMC 4

De Stukkenjagers 7 – Nuenen 1

De Stukkenjagers 8 – SV Staunton 2

okt
17
ma
NBSB-avondcompetitie
okt 17 @ 20:00

De Kentering B – De Stukkenjagers B

okt
19
wo
NBSB-avondcompetitie
okt 19 @ 19:45

De Stukkenjagers A – KiNG B

De Stukkenjagers C – OSV A

nov
5
za
KNSB-competitie
nov 5 @ 13:48 – 14:48

De Stukkenjagers 1 – Zuid Limburg 1

De Stukkenjagers 2 – Souburg 1

De Stukkenjagers 3 – Zuid Limburg 5

De Stukkenjagers 4 – De Pion 1

’t Paardje 1 – De Stukkenjagers 5

De Raadsheer 2 – De Stukkenjagers 6

De Combinatie 3 – De Stukkenjagers 7

Waalwijk 2 – De Stukkenjagers 8

nov
15
di
NBSB-avondcompetitie
nov 15 @ 20:00

Dubbelschaak ’97 A – De Stukkenjagers C

nov
16
wo
NBSB-avondcompetitie
nov 16 @ 19:45

De Stukkenjagers B – De Baronie C

nov
18
vr
NBSB-avondcompetitie
nov 18 @ 20:00

KiNG A – De Stukkenjagers A

nov
26
za
KNSB-competitie
nov 26 @ 13:49 – 14:49

Apeldoorn 1 – De Stukkenjagers 1

S. Landau 1 – De Stukkenjagers 2

Blerick 2 – De Stukkenjagers 3

Middelburg 1 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – DSC Dongen 1

De Stukkenjagers 6 – EGS 2

De Stukkenjagers 7 – Maastricht 3

De Stukkenjagers 8 vrij

dec
5
ma
NBSB-avondcompetitie
dec 5 @ 20:00

RDS A – De Stukkenjagers B

De Drie Torens A – De Stukkenjagers A

dec
8
do
NBSB-avondcompetitie
dec 8 @ 20:00

Grenslopers A – De Stukkenjagers C (datum onder voorbehoud, speelavond Grenslopers is nog niet zeker)

dec
17
za
KNSB-competitie
dec 17 @ 13:50 – 14:50

De Stukkenjagers 1 – LSG 1

De Stukkenjagers 2 – Goes 1

De Stukkenjagers 3 – Waalwijk 1

De Stukkenjagers 4 – De Raadsheer 1

De Kentering 1 – De Stukkenjagers 5

De Oude Toren 1 – De Stukkenjagers 6

Gardé 2 – De Stukkenjagers 7

KiNG 3 – De Stukkenjagers 8

jan
18
wo
NBSB-avondcompetitie
jan 18 @ 19:45

De Stukkenjagers A – De Raadsheer A

De Stukkenjagers B – Grenslopers

De Stukkenjagers C – De Kentering B

feb
11
za
KNSB-competitie
feb 11 @ 13:52 – 14:52

Zukertort Amstelveen 1 – De Stukkenjagers 1

Krimpen aan den IJssel 3 – De Stukkenjagers 2

SV Oisterwijk 1 – De Stukkenjagers 3

De Baronie 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – Staunton Etten-Leur

De Stukkenjagers 6 – SV Oisterwijk 2

De Stukkenjagers 7 – Best Moves 1

De Stukkenjagers 8 – Dubbelschaak ’97 3

mrt
11
za
KNSB-competitie
mrt 11 @ 13:52 – 14:52

De Stukkenjagers 1 – Charlois Europoort 1

De Stukkenjagers 2 – Charlois Europoort 3

De Stukkenjagers 3 – De Vughtse Toren 1

De Stukkenjagers 4 – D4 1

Eindhoven 4 – De Stukkenjagers 5 

Kempen Combinatie 3 – De Stukkenjagers 6

Kempen Combinatie 4 – De Stukkenjagers 7

OSV 3 – De Stukkenjagers 8

mrt
20
ma
NBSB-avondcompetitie
mrt 20 @ 20:00

De Baronie C – De Stukkenjagers C

mrt
21
di
NBSB-avondcompetitie
mrt 21 @ 20:00

WLC A – De Stukkenjagers A

mrt
22
wo
NBSB-avondcompetitie
mrt 22 @ 19:45

De Stukkenjagers B – OSV A

apr
1
za
KNSB-competitie
apr 1 @ 13:53 – 14:53

Groninger Combinatie 1 – De Stukkenjagers 1

Bergen op Zoom 1 – De Stukkenjagers 2

Kempen Combinatie 2 – De Stukkenjagers 3

De Drie Torens 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 vrij

De Stukkenjagers 6 – EGS 2

De Stukkenjagers 7 – HMC Den Bosch 5

De Stukkenjagers 8 – De Kentering 3