Kalender

dec
17
za
KNSB-competitie
dec 17 @ 13:50 – 14:50

De Stukkenjagers 1 – LSG 1

De Stukkenjagers 2 – Goes 1

De Stukkenjagers 3 – Waalwijk 1

De Stukkenjagers 4 – De Raadsheer 1

De Kentering 1 – De Stukkenjagers 5

De Oude Toren 1 – De Stukkenjagers 6

Gardé 2 – De Stukkenjagers 7

KiNG 3 – De Stukkenjagers 8

dec
21
wo
Groepencompetitie
dec 21 @ 19:45
jan
4
wo
Groepencompetitie
jan 4 @ 19:45
jan
18
wo
Groepencompetitie
jan 18 @ 19:45
NBSB-avondcompetitie
jan 18 @ 19:45

De Stukkenjagers A – De Raadsheer A

De Stukkenjagers B – Grenslopers

De Stukkenjagers C – De Kentering B

jan
25
wo
Groepencompetitie
jan 25 @ 19:45
feb
8
wo
Groepencompetitie
feb 8 @ 19:45
feb
11
za
KNSB-competitie
feb 11 @ 13:52 – 14:52

Zukertort Amstelveen 1 – De Stukkenjagers 1

Krimpen aan den IJssel 3 – De Stukkenjagers 2

SV Oisterwijk 1 – De Stukkenjagers 3

De Baronie 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – Staunton Etten-Leur

De Stukkenjagers 6 – SV Oisterwijk 2

De Stukkenjagers 7 – Best Moves 1

De Stukkenjagers 8 – Dubbelschaak ’97 3

feb
15
wo
Groepencompetitie
feb 15 @ 19:45
mrt
1
wo
Groepencompetitie
mrt 1 @ 19:45
mrt
8
wo
Groepencompetitie
mrt 8 @ 19:45
mrt
11
za
KNSB-competitie
mrt 11 @ 13:52 – 14:52

De Stukkenjagers 1 – Charlois Europoort 1

De Stukkenjagers 2 – Charlois Europoort 3

De Stukkenjagers 3 – De Vughtse Toren 1

De Stukkenjagers 4 – D4 1

Eindhoven 4 – De Stukkenjagers 5 

Kempen Combinatie 3 – De Stukkenjagers 6

Kempen Combinatie 4 – De Stukkenjagers 7

OSV 3 – De Stukkenjagers 8

mrt
20
ma
NBSB-avondcompetitie
mrt 20 @ 20:00

De Baronie C – De Stukkenjagers C

mrt
21
di
NBSB-avondcompetitie
mrt 21 @ 20:00

WLC A – De Stukkenjagers A

mrt
22
wo
Groepencompetitie
mrt 22 @ 19:45
NBSB-avondcompetitie
mrt 22 @ 19:45

De Stukkenjagers B – OSV A

mrt
29
wo
Groepencompetitie
mrt 29 @ 19:45
apr
1
za
KNSB-competitie
apr 1 @ 13:53 – 14:53

Groninger Combinatie 1 – De Stukkenjagers 1

Bergen op Zoom 1 – De Stukkenjagers 2

Kempen Combinatie 2 – De Stukkenjagers 3

De Drie Torens 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 vrij

De Stukkenjagers 6 – EGS 2

De Stukkenjagers 7 – HMC Den Bosch 5

De Stukkenjagers 8 – De Kentering 3

apr
12
wo
Groepencompetitie
apr 12 @ 19:45
apr
18
di
NBSB-avondcompetitie
apr 18 @ 20:00

Dubbelschaak ’97 A – De Stukkenjagers B