Kalender

nov
2
wo
Stukkenjagers Open
nov 2 @ 19:45
nov
5
za
KNSB-competitie
nov 5 @ 13:48 – 14:48

De Stukkenjagers 1 – Zuid Limburg 1

De Stukkenjagers 2 – Souburg 1

De Stukkenjagers 3 – Zuid Limburg 5

De Stukkenjagers 4 – De Pion 1

’t Paardje 1 – De Stukkenjagers 5

De Raadsheer 2 – De Stukkenjagers 6

De Combinatie 3 – De Stukkenjagers 7

Waalwijk 2 – De Stukkenjagers 8

nov
23
wo
Stukkenjagers Open
nov 23 @ 19:45
nov
26
za
KNSB-competitie
nov 26 @ 13:49 – 14:49

Apeldoorn 1 – De Stukkenjagers 1

S. Landau 1 – De Stukkenjagers 2

Blerick 2 – De Stukkenjagers 3

Middelburg 1 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – DSC Dongen 1

De Stukkenjagers 6 – DSC Dongen 2

De Stukkenjagers 7 – Maastricht 3

De Stukkenjagers 8 vrij

dec
7
wo
Stukkenjagers Open
dec 7 @ 19:45
dec
17
za
KNSB-competitie
dec 17 @ 13:50 – 14:50

De Stukkenjagers 1 – LSG 1

De Stukkenjagers 2 – Goes 1

De Stukkenjagers 3 – Waalwijk 1

De Stukkenjagers 4 – De Raadsheer 1

De Kentering 1 – De Stukkenjagers 5

De Oude Toren 1 – De Stukkenjagers 6

Gardé 2 – De Stukkenjagers 7

KiNG 3 – De Stukkenjagers 8

jan
11
wo
Stukkenjagers Open
jan 11 @ 19:45
feb
1
wo
Stukkenjagers Open
feb 1 @ 19:45
feb
5
zo
Midden-Brabant Cup 4 (jeugd)
feb 5 @ 09:30 – 12:45

Het vierde toernooi van de Midden Brabant-Cup vindt plaats in MFA Het Spoor, Schaepmanstraat 36, Tilburg. Het inschrijfgeld is 2 euro, meestal krijg je daarvoor ook nog wat te drinken en snoepen. Graag vooraf aanmelden bij de eigen jeugdleider (onder vermelding van je club of school, en je laatst behaalde stappendiploma) of anders met dezelfde info via e-mail bij de districtsjeugdleider Elias Thijsse.

feb
11
za
KNSB-competitie
feb 11 @ 13:52 – 14:52

Zukertort Amstelveen 1 – De Stukkenjagers 1

Krimpen aan den IJssel 3 – De Stukkenjagers 2

SV Oisterwijk 1 – De Stukkenjagers 3

De Baronie 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – Staunton Etten-Leur

De Stukkenjagers 6 – SV Oisterwijk 2

De Stukkenjagers 7 – Best Moves 1

De Stukkenjagers 8 – Dubbelschaak ’97 3

feb
22
wo
Stukkenjagers Open
feb 22 @ 19:45
mrt
11
za
KNSB-competitie
mrt 11 @ 13:52 – 14:52

De Stukkenjagers 1 – Charlois Europoort 1

De Stukkenjagers 2 – Charlois Europoort 3

De Stukkenjagers 3 – De Vughtse Toren 1

De Stukkenjagers 4 – D4 1

Eindhoven 4 – De Stukkenjagers 5 

HSC Helmond 3 – De Stukkenjagers 6

Kempen Combinatie 4 – De Stukkenjagers 7

OSV 3 – De Stukkenjagers 8

mrt
22
wo
Stukkenjagers Open
mrt 22 @ 19:45
apr
1
za
KNSB-competitie
apr 1 @ 13:53 – 14:53

Groninger Combinatie 1 – De Stukkenjagers 1

Bergen op Zoom 1 – De Stukkenjagers 2

Kempen Combinatie 2 – De Stukkenjagers 3

De Drie Torens 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 vrij

De Stukkenjagers 6 – EGS 2

De Stukkenjagers 7 – HMC Den Bosch 5

De Stukkenjagers 8 – De Kentering 3

apr
5
wo
Stukkenjagers Open
apr 5 @ 19:45
apr
22
za
KNSB-competitie
apr 22 @ 13:54 – 14:54

Paul Keres 1 – De Stukkenjagers 1 (in Bunschoten-Spakenburg)

De Giessen en Linge 1 – De Stukkenjagers 2

WLC 2 – De Stukkenjagers 3

EGS 1 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 6 – HSC Helmond 3