Kalender

okt
21
wo
Digitale clubavond
okt 21 @ 20:00 – 22:30

10 minuten + 3 seconden increment, geen berserk-modus.

Deelname is mogelijk met een gratis lichess-account

Link voor deelname is https://lichess.org/tournament/G3CGkulv

okt
23
vr
Digitaal Inloopschaak
okt 23 @ 14:00 – 16:30

20 minuten + 5 seconden increment, berserk-modus mogelijk.

Deelname is mogelijk met een gratis lichess-account: https://www.schaakstad-apeldoorn.nl/blog/account-aanmaken/

De link voor deelname is https://lichess.org/tournament/1FJk1NpG

okt
28
wo
Digitale clubavond
okt 28 @ 20:00 – 22:30

10 minuten + 3 seconden increment, geen berserk-modus.

Deelname is mogelijk met een gratis lichess-account

Link voor deelname is https://lichess.org/tournament/VKFcvvcb

okt
30
vr
Digitaal inloopschaak
okt 30 @ 14:00 – 16:30

20 minuten + 5 seconden increment, berserk-modus mogelijk.

Deelname is mogelijk met een gratis lichess-account: https://www.schaakstad-apeldoorn.nl/blog/account-aanmaken/

De link voor deelname is https://lichess.org/tournament/2xqCVwEV

okt
31
za
Zaterdagcompetitie
okt 31 @ 12:00

Deze externe ronde is vanwege de coronamaatregelen geschrapt.

nov
21
za
Zaterdagcompetitie
nov 21 @ 12:00

Onder voorbehoud van verbetering van de coronasituatie staan de volgende wedstrijden op het programma:

De Stukkenjagers 1 vrij

Messemaker 1847 1 – De Stukkenjagers 2

Zuid Limburg 3 – De Stukkenjagers 3

De Stukkenjagers 5 – Erasmus 2

De Stukkenjagers 6 – SVO Oisterwijk 2

De Stukkenjagers 7 vrij

 

dec
12
za
Zaterdagcompetitie
dec 12 @ 12:00

De Stukkenjagers 1 – LSG 2

De Stukkenjagers 2 – Rijswijk 

De Stukkenjagers 3 – De Drie Torens

De Drie Torens 2 – De Stukkenjagers 5 

De Baronie 4 – De Stukkenjagers 6

Kempen Combinatie 4 – De Stukkenjagers 7

jan
9
za
Zaterdagcompetitie
jan 9 @ 12:00

Spijkenisse – De Stukkenjagers 1

Schaakmat Westland – De Stukkenjagers 2

KiNG – De Stukkenjagers 3

De Stukkenjagers 5 vrij

De Stukkenjagers 6 – EGS 2

De Stukkenjagers 7 vrij

feb
6
za
Zaterdagcompetitie
feb 6 @ 12:00

De Stukkenjagers 1 – Vianen/DVP 1

De Stukkenjagers 2 – Arnhemse Schaakacademie 

De Stukkenjagers 3 – CSV

Botwinnik 2 – De Stukkenjagers 5

De Raadsheer 2 – De Stukkenjagers 6

HSC Helmond 3 – De Stukkenjagers 7

mrt
6
za
Zaterdagcompetitie
mrt 6 @ 12:00

Krimpen aan den IJssel – De Stukkenjagers 1

Krimpen aan den IJssel 2 – De Stukkenjagers 2

Charlois Europoort 2 – De Stukkenjagers 3

De Stukkenjagers 5 – Schaakhuis 2

De Stukkenjagers 6  vrij

De Stukkenjagers 7 – De Oude Toren

mrt
27
za
Zaterdagcompetitie
mrt 27 @ 12:00

De Stukkenjagers 1 – Blerick

De Stukkenjagers 2 – DD 

De Stukkenjagers 3 – Sliedrecht

DSC Delft 5 – De Stukkenjagers 5

De Pion 2 – De Stukkenjagers 6

Dubbelschaak ’97 3 – De Stukkenjagers 7

apr
17
za
Zaterdagcompetitie
apr 17 @ 12:00

Zuid Limburg – De Stukkenjagers 1

RSC ’t Pionneke – De Stukkenjagers 2

De Pion 2 – De Stukkenjagers 3

Bergen op Zoom 2 – De Stukkenjagers 5

Staunton Etten-Leur – De Stukkenjagers 6

Gardé 2 – De Stukkenjagers 7