Kalender

apr
6
wo
NBSB-avondcompetitie
apr 6 @ 19:45

De Stukkenjagers A – De Combinatie A

De Stukkenjagers C – HMC A

De Stukkenjagers D – Veldhoven A

De Stukkenjagers E – DSC B

apr
20
wo
NBSB-avondcompetitie
apr 20 @ 19:45

De Stukkenjagers B – BSV A

De Stukkenjagers D – OSV A

De Stukkenjagers E – RDS A

apr
22
vr
NBSB-avondcompetitie
apr 22 @ 20:00

SG KiNG A – De Stukkenjagers A (in Cinecitta!)

apr
23
za
KNSB-competitie
apr 23 @ 15:26 – 16:26

De Stukkenjagers 1 – Vianen/DVP 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 -RSC ’t Pionneke 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – Dubbelschaak ’97 1 (12.00 uur)

De Juiste Z 1 – De Stukkenjagers 4 (13.00 in Reijmerstok)

 

apr
25
ma
NBSB-avondcompetitie
apr 25 @ 20:00

De Baronie A – De Stukkenjagers C

mei
9
ma
NBSB-avondcompetitie
mei 9 @ 20:00

De Baronie D – De Stukkenjagers D

mei
10
di
NBSB-avondcompetitie
mei 10 @ 20:00

’t Paardje A – De Stukkenjagers C

OSV A – De Stukkenjagers E

mei
13
vr
NBSB-avondcompetitie
mei 13 @ 20:00

KiNG B – De Stukkenjagers A

HMC A – De Stukkenjagers B

mei
21
za
KNSB-competitie
mei 21 @ 12:00

LSG 2 – De Stukkenjagers 1 (13.00 uur in Leiden)

WLC 1 – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur in Eindhoven)

HSC Helmond 1 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur)

De Stukkenjagers 4 – De Vughtse Toren 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 5 – Dubbelschaak ’97 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 6 – Staunton Etten-Leur 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 7 – Kempen Combinatie 4 (12.00 uur)

sep
17
za
KNSB-competitie
sep 17 @ 11:29 – 12:29

De Stukkenagers 1 – HWP Sas van Gent 1

De Stukkenjagers 2 – HWP Sas van Gent 3

De Stukkenjagers 3 – OSV 1

De Stukkenjagers 4 – ZSC 1

HMC Den Bosch 4 – De Stukkenjagers 6

sep
28
wo
NBSB-avondcompetitie
sep 28 @ 19:45

De Stukkenjagers B – De Stukkenjagers C

sep
30
vr
NBSB-avondcompetitie
sep 30 @ 20:00

DSC A – De Stukkenjagers A

okt
8
za
KNSB-competitie
okt 8 @ 13:47 – 14:47

Kennemer Combinatie 1 – De Stukkenjagers 1

De Baronie 1 – De Stukkenjagers 2

KiNG 2 – De Stukkenjagers 3

Souburg 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – De Baronie 3

De Stukkenjagers 6 – HMC 4

De Stukkenjagers 7 – Nuenen 1

De Stukkenjagers 8 – SV Staunton 2

okt
17
ma
NBSB-avondcompetitie
okt 17 @ 20:00

De Kentering B – De Stukkenjagers B

okt
19
wo
NBSB-avondcompetitie
okt 19 @ 19:45

De Stukkenjagers A – KiNG B

De Stukkenjagers C – OSV A

nov
5
za
KNSB-competitie
nov 5 @ 13:48 – 14:48

De Stukkenjagers 1 – Zuid Limburg 1

De Stukkenjagers 2 – Souburg 1

De Stukkenjagers 3 – Zuid Limburg 5

De Stukkenjagers 4 – De Pion 1

’t Paardje 1 – De Stukkenjagers 5

De Raadsheer 2 – De Stukkenjagers 6

De Combinatie 3 – De Stukkenjagers 7

Waalwijk 2 – De Stukkenjagers 8

nov
15
di
NBSB-avondcompetitie
nov 15 @ 20:00

Dubbelschaak ’97 A – De Stukkenjagers C

nov
16
wo
NBSB-avondcompetitie
nov 16 @ 19:45

De Stukkenjagers B – De Baronie C

nov
18
vr
NBSB-avondcompetitie
nov 18 @ 20:00

KiNG A – De Stukkenjagers A

nov
26
za
KNSB-competitie
nov 26 @ 13:49 – 14:49

Apeldoorn 1 – De Stukkenjagers 1

S. Landau 1 – De Stukkenjagers 2

Blerick 2 – De Stukkenjagers 3

Middelburg 1 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – DSC Dongen 1

De Stukkenjagers 6 – EGS 2

De Stukkenjagers 7 – Maastricht 3

De Stukkenjagers 8 vrij