Kalender

sep
1
wo
Algemene ledenvergadering
sep 1 @ 20:00
sep
8
wo
Interne competitie: Groepen
sep 8 @ 19:45
sep
15
wo
Interne competitie: Groepen
sep 15 @ 19:45
sep
18
za
KNSB-competitie
sep 18 hele dag

BSG – De Stukkenjagers 1

De Combinatie – De Stukkenjagers 2

Zuid Limburg 4 – De Stukkenjagers 3

De Stukkenjagers 4 – WLC 2

sep
22
wo
Interne competitie: Groepen
sep 22 @ 19:45
sep
29
wo
Interne competitie: Groepen
sep 29 @ 19:45
okt
9
za
KNSB-competitie
okt 9 @ 14:58 – 15:58

De Stukkenjagers 1 – Krimpen aan den IJssel 1

De Stukkenjagers 2 – Zuid Limburg 2

De Stukkenjagers 3 – Zuid Limburg 3

Waalwijk 1 – De Stukkenjagers 4

SMB 2 – De Stukkenjagers 5

WLC 3 – De Stukkenjagers 6

 

 

nov
6
za
KNSB-competitie
nov 6 @ 15:03 – 16:03

UVS 1 – De Stukkenjagers 1

HWP Sas van Gent 2 – De Stukkenjagers 2

De Drie Torens 1 – De Stukkenjagers 3

De Stukkenjagers 4 – OSV 1

De Stukkenjagers 5 – OSV 2

De Stukkenjagers 6 – Kempen Combinatie 4

nov
27
za
KNSB-competitie
nov 27 @ 15:07 – 16:07

De Stukkenjagers 1 – DSC Delft 1

De Stukkenjagers 2 – Eindhoven 1

De Stukkenjagers 3 – Eindhoven 2

Kempen Combinatie 2 – De Stukkenjagers 4

PION/Mook combinatie 2 – De Stukkenjagers 5

RSG 1 – De Stukkenjagers 6

dec
18
za
KNSB-competitie
dec 18 @ 15:11 – 16:11

LSG 2 – De Stukkenjagers 1

WLC 1 – De Stukkenjagers 2

HSC Helmond 1 – De Stukkenjagers 3

De Stukkenjagers 4 – De Vughtse Toren 1

De Stukkenjagers 5 – Dubbelschaak ’97 2

De Stukkenjagers 6 – Staunton Etten-Leur 1

feb
5
za
KNSB-competitie
feb 5 @ 15:15 – 16:15

De Stukkenjagers 1 – Blerick 1

De Stukkenjagers 2 – Messemaker 1847 1

De Stukkenjagers 3 – Blerick 2

Maastricht 1 – De Stukkenjagers 4

RDS 1 – De Stukkenjagers 5

SV Oisterwijk 2 – De Stukkenjagers 6

mrt
12
za
KNSB-competitie
mrt 12 @ 15:19 – 16:19

De Stukkenjagers 1 – Paul Keres 2

De Stukkenjagers 2 – Venlo 1

De Stukkenjagers 3 – HMC Den Bosch 2

De Stukkenjagers 4 vrij

De Kentering 1 – De Stukkenjagers 5

De Oude Toren 1 – De Stukkenjagers 6

apr
2
za
KNSB-competitie
apr 2 @ 15:23 – 16:23

Spijkenisse – De Stukkenjagers 1

SOPSWEPS ’29 1 – De Stukkenjagers 2

Kempen Combinatie 1 – De Stukkenjagers 3

De Stukkenjagers 4 – Zwart Wit Maastricht 1

De Stukkenjagers 5 – Eindhoven 3

De Stukkenjagers 6 – Best Moves 1

apr
23
za
KNSB-competitie
apr 23 @ 15:26 – 16:26

De Stukkenjagers 1 – Vianen/DVP 1

De Stukkenjagers 2 -RSC ‘t Pionneke 1

De Stukkenjagers 3 – Dubbelschaak ’97 1

De Juiste Z 1 – De Stukkenjagers 4