Kalender

apr
23
za
KNSB-competitie
apr 23 @ 15:26 – 16:26

De Stukkenjagers 1 – Vianen/DVP 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 -RSC ’t Pionneke 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – Dubbelschaak ’97 1 (12.00 uur)

De Juiste Z 1 – De Stukkenjagers 4 (13.00 in Reijmerstok)

 

apr
25
ma
NBSB-avondcompetitie
apr 25 @ 20:00

De Baronie A – De Stukkenjagers C

mei
9
ma
NBSB-avondcompetitie
mei 9 @ 20:00

De Baronie D – De Stukkenjagers D

mei
10
di
NBSB-avondcompetitie
mei 10 @ 20:00

’t Paardje A – De Stukkenjagers C

OSV A – De Stukkenjagers E

mei
13
vr
NBSB-avondcompetitie
mei 13 @ 20:00

KiNG B – De Stukkenjagers A

HMC A – De Stukkenjagers B

mei
21
za
KNSB-competitie
mei 21 @ 12:00

LSG 2 – De Stukkenjagers 1 (13.00 uur in Leiden)

WLC 1 – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur in Eindhoven)

HSC Helmond 1 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur)

De Stukkenjagers 4 – De Vughtse Toren 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 5 – Dubbelschaak ’97 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 6 – Staunton Etten-Leur 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 7 – Kempen Combinatie 4 (12.00 uur)

sep
17
za
KNSB-competitie
sep 17 @ 11:29 – 12:29

De Stukkenagers 1 – HWP Sas van Gent 1

De Stukkenjagers 2 – HWP Sas van Gent 3

De Stukkenjagers 3 – OSV 1

De Stukkenjagers 4 – ZSC 1

okt
8
za
KNSB-competitie
okt 8 @ 13:47 – 14:47

Kennemer Combinatie 1 – De Stukkenjagers 1

De Baronie 1 – De Stukkenjagers 2

KiNG 2 – De Stukkenjagers 3

Souburg 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – De Baronie 3

De Stukkenjagers 6 – HMC Den Bosch 4

De Stukkenjagers 7 – Nuenen 1

nov
5
za
KNSB-competitie
nov 5 @ 13:48 – 14:48

De Stukkenjagers 1 – Zuid Limburg 1

De Stukkenjagers 2 – Souburg 1

De Stukkenjagers 3 – Zuid Limburg 5

De Stukkenjagers 4 – EGS 1

’t Paardje 1 – De Stukkenjagers 5

De Raadsheer 2 – De Stukkenjagers 6

De Combinatie 3 – De Stukkenjagers 7

nov
26
za
KNSB-competitie
nov 26 @ 13:49 – 14:49

Apeldoorn 1 – De Stukkenjagers 1

S. Landau 1 – De Stukkenjagers 2

Blerick 2 – De Stukkenjagers 3

Middelburg 1 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – DSC Dongen 1

De Stukkenjagers 6 – DSC Dongen 2

De Stukkenjagers 7 – Maastricht 3

dec
17
za
KNSB-competitie
dec 17 @ 13:50 – 14:50

De Stukkenjagers 1 – LSG 1

De Stukkenjagers 2 – Goes 1

De Stukkenjagers 3 – Waalwijk 1

De Stukkenjagers 4 – De Raadsheer 1

De Kentering 1 – De Stukkenjagers 5

Oude Toren 1 – De Stukkenjagers 6

Gardé 2 – De Stukkenjagers 7

feb
11
za
KNSB-competitie
feb 11 @ 13:52 – 14:52

Zukertort Amstelveen 1 – De Stukkenjagers 1

Krimpen aan den IJssel 3 – De Stukkenjagers 2

SV Oisterwijk 1 – De Stukkenjagers 3

De Baronie 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 – Staunton Etten-Leur

De Stukkenjagers 6 – SV Oisterwijk 2

De Stukkenjagers 7 – Best Moves 1

mrt
11
za
KNSB-competitie
mrt 11 @ 13:52 – 14:52

De Stukkenjagers 1 – Charlois Europoort 1

De Stukkenjagers 2 – Charlois Europoort 3

De Stukkenjagers 3 – De Vughtse Toren 1

De Stukkenjagers 4 – D4 1

Eindhoven 4 – De Stukkenjagers 5 

Kempen Combinatie 3 – De Stukkenjagers 6

Kempen Combinatie 4 – De Stukkenjagers 7

apr
1
za
KNSB-competitie
apr 1 @ 13:53 – 14:53

Groninger Combinatie 1 – De Stukkenjagers 1

Bergen op Zoom 1 – De Stukkenjagers 2

Kempen Combinatie 2 – De Stukkenjagers 3

De Drie Torens 2 – De Stukkenjagers 4

De Stukkenjagers 5 vooralsnog vrij

De Stukkenjagers 6 – EGS 2

De Stukkenjagers 7 – WLC 3

apr
22
za
KNSB-competitie
apr 22 @ 13:54 – 14:54

Paul Keres 1 – De Stukkenjagers 1

De Giessen en Linge 1 – De Stukkenjagers 2

WLC 2 – De Stukkenjagers 3

De Pion 1 – De Stukkenjagers 4