Kalender

sep
18
za
KNSB-competitie
sep 18 hele dag

BSG – De Stukkenjagers 1 (13.00 uur in Bussum)

De Combinatie – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur in Asten)

Zuid Limburg 4 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur in Stein)

De Stukkenjagers 4 – WLC 2  (12.00 uur)

nov
6
za
KNSB-competitie
nov 6 @ 15:03 – 16:03

UVS 1 – De Stukkenjagers 1 (12.00 uur in Nijmegen)

HWP Sas van Gent 2 – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur)

De Drie Torens 1 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur in Tilburg)

De Stukkenjagers 4 – OSV 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 5 – OSV 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 6 – Kempen Combinatie 4 (12.00 uur)

Best Moves – De Stukkenjagers 7 (13.00 uur in Best)

nov
27
za
KNSB-competitie
nov 27 @ 15:07 – 16:07

De Stukkenjagers 1 – DSC Delft 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 – Eindhoven 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – Eindhoven 2 (12.00 uur)

Kempen Combinatie 2 – De Stukkenjagers 4 (13.00 uur in Veldhoven)

PION/Mook combinatie 2 – De Stukkenjagers 5 (12.00 uur in Groesbeek)

RSG 1 – De Stukkenjagers 6 (13.00 uur in Roosendaal)

De Stukkenjagers 7 – De Oude Toren (12.00 uur)

dec
18
za
KNSB-competitie
dec 18 @ 15:11 – 16:11

LSG 2 – De Stukkenjagers 1 (13.00 uur in Leiden)

WLC 1 – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur in Eindhoven)

HSC Helmond 1 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur)

De Stukkenjagers 4 – De Vughtse Toren 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 5 – Dubbelschaak ’97 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 6 – Staunton Etten-Leur 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 7 – Kempen Combinatie 4 (12.00 uur)

feb
5
za
KNSB-competitie
feb 5 @ 15:15 – 16:15

De Stukkenjagers 1 – Blerick 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 – Messemaker 1847 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – Blerick 2 (12.00 uur)

Maastricht 1 – De Stukkenjagers 4 (13.00 uur)

RDS 1 – De Stukkenjagers 5 (13.00 uur in Sint-Oedenrode)

SV Oisterwijk 2 – De Stukkenjagers 6 (13.00 uur)

RSG 1 – De Stukkenjagers 7 (13.00 uur in Roosendaal)

mrt
12
za
KNSB-competitie
mrt 12 @ 15:19 – 16:19

De Stukkenjagers 1 – Paul Keres 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 – Venlo 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – HMC Den Bosch 2 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 4 vrij (de hele dag)

De Kentering 1 – De Stukkenjagers 5 (13.00 uur in Rosmalen)

De Oude Toren 1 – De Stukkenjagers 6 (13.00 uur in Berkel-Enschot)

De Stukkenjagers 7 – Staunton Etten-Leur (12.00 uur)

apr
2
za
KNSB-competitie
apr 2 @ 15:23 – 16:23

Spijkenisse – De Stukkenjagers 1 (13.00 uur)

SOPSWEPS ’29 1 – De Stukkenjagers 2 (13.00 uur in Hilversum)

Kempen Combinatie 1 – De Stukkenjagers 3 (13.00 uur in Veldhoven)

De Stukkenjagers 4 vrij (de hele dag)

De Stukkenjagers 5 – Eindhoven 3 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 6 – Best Moves 1 (12.00 uur)

SV Oisterwijk 2 – De Stukkenjagers 7 (13.00 uur)

apr
23
za
KNSB-competitie
apr 23 @ 15:26 – 16:26

De Stukkenjagers 1 – Vianen/DVP 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 2 -RSC ‘t Pionneke 1 (12.00 uur)

De Stukkenjagers 3 – Dubbelschaak ’97 1 (12.00 uur)

De Juiste Z 1 – De Stukkenjagers 4 (13.00 in Reijmerstok)