Kalender

apr
6
wo
NBSB-avondcompetitie
apr 6 @ 19:45

De Stukkenjagers A – De Combinatie A

De Stukkenjagers C – HMC A

De Stukkenjagers D – Veldhoven A

De Stukkenjagers E – DSC B

apr
13
wo
KNSB-beker, achtste finale
apr 13 @ 20:00

De Stukkenjagers 1 – WLC 1

apr
20
wo
NBSB-avondcompetitie
apr 20 @ 19:45

De Stukkenjagers B – BSV A

De Stukkenjagers D – OSV A

De Stukkenjagers E – RDS A

apr
22
vr
NBSB-avondcompetitie
apr 22 @ 20:00

SG KiNG A – De Stukkenjagers A (in Cinecitta!)

apr
25
ma
NBSB-avondcompetitie
apr 25 @ 20:00

De Baronie A – De Stukkenjagers C

mei
9
ma
NBSB-avondcompetitie
mei 9 @ 20:00

De Baronie D – De Stukkenjagers D

mei
10
di
NBSB-avondcompetitie
mei 10 @ 20:00

’t Paardje A – De Stukkenjagers C

OSV A – De Stukkenjagers E

mei
11
wo
KNSB-beker, kwartfinale
mei 11 @ 19:45

De Stukkenjagers – Charlois Europoort

mei
13
vr
NBSB-avondcompetitie
mei 13 @ 20:00

KiNG B – De Stukkenjagers A

HMC A – De Stukkenjagers B

sep
28
wo
NBSB-avondcompetitie
sep 28 @ 19:45

De Stukkenjagers B – De Stukkenjagers C

sep
30
vr
NBSB-avondcompetitie
sep 30 @ 20:00

DSC A – De Stukkenjagers A

okt
17
ma
NBSB-avondcompetitie
okt 17 @ 20:00

De Kentering B – De Stukkenjagers B

okt
19
wo
NBSB-avondcompetitie
okt 19 @ 19:45

De Stukkenjagers A – KiNG B

De Stukkenjagers C – OSV A

nov
15
di
NBSB-avondcompetitie
nov 15 @ 20:00

Dubbelschaak ’97 A – De Stukkenjagers C

nov
16
wo
NBSB-avondcompetitie
nov 16 @ 19:45

De Stukkenjagers B – De Baronie C

nov
18
vr
NBSB-avondcompetitie
nov 18 @ 20:00

KiNG A – De Stukkenjagers A

dec
5
ma
NBSB-avondcompetitie
dec 5 @ 20:00

RDS A – De Stukkenjagers B

De Drie Torens A – De Stukkenjagers A

dec
8
do
NBSB-avondcompetitie
dec 8 @ 20:00

Grenslopers A – De Stukkenjagers C (datum onder voorbehoud, speelavond Grenslopers is nog niet zeker)

jan
18
wo
NBSB-avondcompetitie
jan 18 @ 19:45

De Stukkenjagers A – De Raadsheer A

De Stukkenjagers B – Grenslopers

De Stukkenjagers C – De Kentering B

mrt
20
ma
NBSB-avondcompetitie
mrt 20 @ 20:00

De Baronie C – De Stukkenjagers C